Bezrękawnik męski w dużym rozmiarze- jak go właściwie nosić?

Bezrękawniki (również zwane kamizelkami) to dość niedoceniane wśród Panów odzienie wierzchnie. Wielu z nich twierdzi, że są niefunkcjonalne i do niczego nie pasują- co zdecydowanie jest błędnym przekonaniem!

Podstawowym atutem kamizelek w dużym rozmiarze jest na pewno ich komfort użytkowania.  W przeciwieństwie do standardowych kurtek nie ograniczają one Twoich ruchów i są tak samo praktyczne. Większość z nich posiada co najmniej jedną kieszeń wewnętrzną oraz dwie kieszenie z przodu. Z czym je jednak nosić? I tutaj mamy pełną dowolność!
1. Kamizelka męska pikowana z T-shirtem

To połączenie na nieco cieplejsze, jesienne dni lub chłodniejsze wiosenne. Panowie noszący większe rozmiary bardzo często sięgają po to rozwiązanie. Sprawdza się ono przede wszystkim, gdy potrzebne są kieszenie, których w bluzie nie ma za wiele. Casa Moda co roku zaskakuje nas swoimi kamizelkami, które śmiało określilibyśmy jako jesienny bestseller. Takie zestawienie jest typowo sportową stylizacją, najlepiej dobrać do niego jeansy lub spodnie dresowe

2. Kamizelka męska z bluzą

Świetne i najbardziej klasyczne połączenie. Idealne na późniejszą jesień. Naszą ulubioną propozycją są tutaj kamizelki od Casa Moda i Allsize- rozmaite kolory doskonale kontrastujące na przykład z granatem i czernią świetnie uzupełnią Twoją jesienną stylizację w dużym rozmiarze. Podobnie jak w poprzednim przypadku proponujemy połączyć ją z jeansami lub dresami.

3. Kamizelka męska z koszulą- nieoczywiste jednak eleganckie połączenie!

Tak, dobrze przeczytałeś- duża koszula , nawet ta elegancka, również świetnie pasuje do bezrękawnika. Jeżeli Twój codzienny styl to typowy Business- casual powinieneś pomyśleć o zaopatrzeniu się w taki produkt. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się bezrękawniki od Claudio Campione- nie mają typowo sportowego fasonu, a zamki przy kieszeniach są kryte. Sprawi to, że kamizelka nie będzie wyglądała jak piąte koło u wozu. Warto zagrać tutaj kolorami- Jeżeli Twoja koszula posiada czerwone elementy, koniecznie dobierz do niej czerwoną kamizelkę! Będzie to wyglądało spójnie i dopracowanie.  W przypadku bardziej codziennych koszul ta metoda również się sprawdzi, jednak możesz tutaj poszaleć- kontrastowe zestawienia to równie stylowe rozwiązania.