FAQ Data aktualizacji 2017-08-01 11:03:00

DOSTAWA

Jakie są koszty dostawy i kto jest dostawcą?

Koszt przesyłki kurierskiej to 15 złotych przy przedpłacie oraz płatności dotpay, natomiast 20 złotych za pobraniem. Realizacją zajmuje się firma DPD Polska. Koszt przesyłki pocztowej natomiast to 18 złotych przy przedpłacie, a 23 złote przy opcji za pobraniem. Koszty wysyłki przy zamówieniach powyżej 499 złotych pozostają po naszej stronie.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Jeżeli złożą Państwo zamówienie do godziny 12.00 od poniedziałku do piątku, przesyłka opuści nasz sklep tego samego dnia. Proszę jednak zwrócić uwagę na zakładkę dostępność towaru, ponieważ niektóre ubrania dostępne są tylko na zamówienie, wtedy czas realizacji może wydłużyć się o kilka dni.

Jaki jest czas dostawy?

Jeżeli wszystko przebiega bez problemu po stronie kuriera, przesyłka powinna dotrzeć do Państwa w nie więcej niż 3 dni robocze. Podobnie czas dostawy wygląda ze strony Poczty Polskiej.

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście w Waszym sklepie stacjonarnym?

Oczywiście, zamówienie złożone drogą internetową będzie oczekiwać na Państwa w naszym sklepie stacjonarnym Allsizeman - Odzież męska 2-8XL przy ulicy Katowickiej 35/122 w Poznaniu.

PŁATNOŚCI

W jaki sposób mogę dokonać płatności za zamówienie?

Do dyspozycji klientów pozostawiamy trzy opcje płatności – przedpłata w formie przelewu na nasze konto, Dotpay oraz opłata za pobraniem.

Na jaki numer konta mogę dokonać przedpłaty?

Numer konta, obsługiwanego przez PKO BP, na który należy dokonać przelewu:
04 1020 4027 0000 1302 1296 8238
Allsizeman Polska S.c., ul.Poznańska 26
Kórnik 62-035

PRZYPOMNIENIE HASŁA

Zapomniałem hasła, w jaki sposób mogę odzyskać moje dane?

Na dole strony znajdą Państwo zakładkę PRZYPOMNIENIE HASŁA, która na pewno pomoże Państwu rozwiązać problem.

ROZMIARY UBRAŃ

Jak mogę sprawdzić rozmiar ubrania?

Do każdego produktu jako drugie zdjęcie dodajemy tabelkę z dokładnymi wymiarami, taka tabelka znajduje się także pod opisem produktu. Dodatkowo drogą telefoniczną lub mailową mogą Państwo poprosić nas o bardziej szczegółowe I indywidualne wymiary.

Dlaczego t-shirt 3XL Camel Active różni się od koszulki 3XL Maxfort?

Każdy producent inaczej oznacza ubrania – niemieckie brandy oznaczą koszulę jako 5XL, kiedy we włoskiej numeracji te same wymiary znajdziemy pod rozmiarem 4XL. Najlepsze wyjście w takiej sytuacji to dokładne wymierzenie parametrów bez względu na wcześniejsze doświadczenie z danym producentem. Pozwoli to odpowiednio dopasować ubranie, a co za tym idzie zwiększyć komfort jego użytkowania.

ZAMÓWIENIA

Oferują Państwo opcję zamówienia telefonicznego. Czy mogę wiedzieć jak to działa?

Oczywiście. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 mogą Państwo zadzwonić do naszego sklepu pod numer stacjonarny 61 872 30 83 albo komórkowy 509 100 307. Na Państwa życzenie możemy złożyć zamówienie w Państwa imieniu, zawsze służymy też poradą i informacją.

Czy mogę dokonać edycji złożonego zamówienia?

Oczywiście. Bardzo prosimy o jak najszybszą informację w tej sprawie drogą telefoniczną albo mailową, tak aby zdążyć edytować zamówienie przed wysyłką.

OGÓLNE

Kto produkuje Wasze ubrania?

W naszym katalogu znajdziecie Państwo najbardziej renomowane marki w branży odzież męska xxl. Przykładamy olbrzymią wagę do jak najwyższej jakości towaru, dlatego regularnie powiększamy naszą kolekcję o klasowych producentów. Na dzień dzisiejszy znajdziecie Państwo ubrania duńskiej marki Allsize, niemieckich marek takich jak Kitaro, Casa Moda, Hajo, Camel Active, Bugatti czy Haupt, włoski Maxfort czy francuski producent odzieży premium – Pierre Cardin.