O sklepie Oversizeman

Data opublikowania:

Firma OVERSIZEMAN.pl prowadzi sprzedaż internetową odzieży męskiej w dużych rozmiarach. Można znaleźć nas na www.2xldo8xl.pl. Sklep powstał na bazie wieloletnich doświadczeń w branży odzieżowej.

Unikalna koncepcja

Filozofia firmy bazuje na założeniu, że odzież w rozmiarach 2XL-8XL powinna mieć modne fasony oraz kolory. Na gruncie polskim większość dużych ubrań jest bez wyrazu - jednak my checemy to zmienić. Naszym głównym zadaniem jest pokazanie, że każdy mężczyzna może być atrakcyjny bez względu na noszony przez niego rozmiar odzieży.

Duże rozmiary - duże wyzwanie

Produkcja odzieży w dużych rozmiarach wymaga wieloletniego doświadczenia . Szczególnie ważny jest dobór tkanin - naturalnych, przewiewnych, a zarazem wytrzymałych. Kolejnym wyzwaniem jest opracowanie takiego fasonu, aby odzież była swobodna, nie krępowała ruchów, a zarazem niepotrzebnie nie poszerzała. Firma OVERSIZEMAN.pl posiada w swej ofercie wyłącznie europejskie marki, które spełniają największe wymagania.

Na różne okazje

Skupiając się na potrzebach Klientów oraz śledząc aktualne trendy, OVERSIZEMAN.pl oferuje szeroki wybór odzieży na każdą okazję - poczynając od odzieży sportowej, poprzez codzienną, po wizytową i formalną. Co ważniejsze starania te poparte są wysoką jakością. Kolekcja jest nieustannie ulepszana i rozwijana w oparciu o międzynarodowe trendy i w kooperacji z końcowymi użytkownikami oraz producentami.

Serwis klienta

Serwis otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 pod numerem tel. 509-100-307 lub 24h zapraszamy do wysłania pytań na adres: oversizeman@gmail.com. Na wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin.

Sklepy partnerskie

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.